sarcina sau nu

Sex si probleme sexuale

Postata de Andreixd12 cu 7 ani in urma.

Salutare, ma numesc Andrei si sunt impreuna cu o fata de ceva timp iar cateva zile in urma am avut sa zic primul act sexual... doa penetrare adica undeva la 10-15 sec fiind virgnia , a durut-o si m-am oprit , fara sa fac ejaculare sau macar sa fiu pe aproape, doar am bagat-o si a sangerat putin , este posibil sa ramana insarcinata doar printr-o singura intrare?

Raspunsuri (2)

remdev31

acum 7 ani

nu , clar nu .. daca tu nu ejaculezi in ea,sansele sunt 0 .. si mai ales in 10-15 sec

Andreixd12

acum 7 ani

Multumesc de raspuns