sange??

Sex si probleme sexuale

Postata de lorycutza cu 13 ani in urma.

Am luat 9 luni de zile anti conceptionale yasmin.De pe 1 noiembrie se termina pauza de zile, asa ca am zis sa fac o pauza ca am ajuns la concluzia ca ar fi cam tari pentru mine si sa ma duc sa imi fac niste analize sa mi se dea anticonceptionalele potrivite mie . Pe data de 4 noiembrie am avut un contact sexual protejat, dar dupa cateva ore de la acel contact am vazut ca am pe chiloti o picatura de sange da se vedea destul de putin in sensu ca nu era sange pur sa zic asa ....era cv mai slab. Intradevar actul sexual a fost mai "cu viata" ....mai dur. Oare din acea cauza sa imi fi curs sange?

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Posibil. Faceti un control sa nu fie totusi o rana pe col sau ceva.