Redescoperirea placerii sexuale

Sex si probleme sexuale

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

dar ce se intampla cand o femeie isi pierde apetitul sexual si cum se rezolva situatia?

Raspunsuri (3)

comentarii utilizatori

acum 16 ani

dar ce se intampla cand o femeie isi pierde apetitul sexual si cum se rezolva situatia?

ANTONIA391448

acum 15 ani

te sfatuesc sa te uiti la cit mai multe filme erotice si ai sa vezi rezutatul e foarte benefic eu asa procedez si sunt super multumita

Emil120864

acum 15 ani

Exista 2 variante mari si late: fie ai orgasme prea slabe care te introduc in faza de apatie fie ai prea multe si nu-ti mai trebuie (apare si aceasta reactie contra sexului). Considerand ca ar fi vorba de prima (cea mai raspandita de altfel), cel mai recomandat e sa-ti instruiesti partenerul, adik trebuie sa-i spui ca trebuie sa-si schimbe atitudinea. Daca e o persoana foarte ok in rest si te intelegi cu el, nu vad de ce i-ai da cu piciorul doar pt ca momentan a cazut in plafonare la capitolul asta. Eu va recomand site-ul www.actionlove.com unde se gasesc dezbatute toate problemele sexuale posibile si sper sa se schimbe situatia in bine! Dupa cum se stie toti suntem unici... asa ca ce folos ca iti gasesti altul bun la pat dar cu care nu te intelegi in rest? good luck