Probleme erectie

Sex si probleme sexuale

Postata de luzarul cu 9 ani in urma.

Am 16 ani si de ceva timp am niste probleme cu erectia, e mai mica cam cu doi cm, mai moale si rezista mai putin. De asemenea ma excit mult mai greu, fumez de un an cam 4-5 tigari pe zi, dar de o luna vad ca imi cam da batai de cap chestia asta. As vrea sa stiu daca e ceva temporar sau am nevoie de ajutor specializat?

Raspunsuri (1)

Mr.Alx

acum 9 ani

Salut!Eu am 18 ani şi am cam aceleaşi probleme(un pic mai grave)...Nu cred că de la ţigări apare chestia asta...Cred că de la masturbare.Dacă o practici,mai bine lasă-te....