Probleme cu erectia

Sex si probleme sexuale

Postata de Cosmin_94 cu 10 ani in urma.

Buna am 18 ani si am facut sex cu prietena mea ,totul a fost bn ,dar nu stiu ce se intampla ca nu dureaza foarte mult :( ,odata a durat aproape o ora iar uneori dureaza 5 minute si nu ajung sa o satisfac faza e ca am si a 2 erectie care dureaza mai mult dar as dori sa dureze si prima mai mult sa nu ejaculez asa rapid :( ce as putea sa fac sa am o erectie de lunga durata ?

Raspunsuri (5)

Ion

acum 10 ani

am exact aceias problema!!! de la 2 ore in 2 numere ajung cateodata la 5 min si doar un numar! ca sl doilea nu se mai trezeste... ce e de facut?

Cosmin_94

acum 10 ani

mda, un site foarte bun primesti raspun in minim jumatate de an maxim 10 ani

Cosmin_94

acum 10 ani

mda, un site foarte bun primesti raspun in minim jumatate de an maxim 10 ani

Cosmin_94

acum 10 ani

mda, un site foarte bun primesti raspun in minim jumatate de an maxim 10 ani

Cosmin

acum 10 ani

http://www.solutiesuifan.ro/ e foarte bun! ;)