Probleme cu ejacu;larea

Sex si probleme sexuale

Postata de Eamon cu 12 ani in urma.

Buna ziua. Am o problema de ceva timp.Am 27 de ani. Nu stiu cum se intampla ca dupa ce am iesit din spital ( am suferit un accident si am stat internat ) nu prea imi mai pot controla ejacularea. Cat am stat in spital am avut “sonda” si in primele zile dupa iesirea din spital la contactu sexual ma durea ingrozitor penisul.. si…am ejaculat in primele 10 secunde de la intrarea penisuli in vagin..
Si de ceva timp.. nu stiu ce sa mai fac. Este ceva de facut ? Si tin sa precizez ca pana sa ajung la spital pana ejaculam..treceau 2 ore..Si ma mir cum mi-se poate intampla asa ceva…Care sunt motivele? Pot face ceva sa rezolv aceasta problema ? Este medic care poate sa ma ajunte ?

Raspunsuri (4)

Psih. Roxana Olaru

acum 12 ani

Buna seara,

Va recomand sa apelati la un medic urolog. Se poate sa fie vorba de o problema fiziologica, dar exista si posibilitatea unei probleme psihologice. Intai incercati sa verificati varianta fiziologica.

Eamon

acum 12 ani

Imi puteti recomanda unu din Suceava?

Psih. Roxana Olaru

acum 12 ani

Nu stiu un medic urolog in Suceava. Va recomand sa verificati in lista medicilor consultanti sfatulmedicului.ro sau sa vorbiti cu medicul dvs de familie.

Eamon

acum 12 ani

Multumesc.