probleme cu dimensiunile penisului

Sex si probleme sexuale

Postata de irina k cu 9 ani in urma.

buna ziua. partenerul meu are un penis mare(23 cm) si gros. va rog,stie cineva daca exista vreun "accesoriu" care ne-ar putea ajuta? eventual niste inele,dar nu din acelea pentru prelungirea erectiei.ceva reglabil ca sa nu-i creeze disconfort. ne iubim f mult,dar sexul este o problema

Raspunsuri (1)

Costy

acum 9 ani

Unele femei te considera norocoasa.... dar eu am fost in aceasi situatie ca si iubitul tau si rezolvarea tine de el...
El trebuie sa se controleze.
Sunt si alte solutii dar va trebui sa le cauti in sex shop sau pe net ...