Problema la dezvirginare?

Sex si probleme sexuale

Postata de membru305820 cu 7 ani in urma.

Am avut contact sexual cu iubita in varsta de 17 ani, ea fiind virgina, dar nu am reusit a o penetrez pana la capat pentru ca a durut-o si m-am orprit dar am penetrat-o cam 3-4 cm cred si m-am oprit. Am vazut o mica mica urma de sange pe prezevativ dar nu sunt sigur daca am reusit a rupe himenul sau nu si nu vreau sa pateasca ceva. Credeti ca este o problema?

Raspunsuri (1)

Evel

acum 7 ani

Hey! Daca ai vazut sange, inseamna ca sigur ai rupt himenul. Exista totusi posibilitatea sa nu il fi rupt pe tot, si nu e bine. Nu sunt sigura, dar cred ca se poate infecta prietena ta daca nu este rupt cum trebuie si lasat acolo. Mai bine consulta un ginecolog!