Problema grava ?

Sex si probleme sexuale

Postata de Utilizator11585429274 cu 4 ani in urma.

Buna ziua, am 25 de ani si de ceva timp ( 1 2 luni ) nu mi se mai scoala... nici la filme, nici daca se chinuie fata...
Pana de curând aveam o viata sexuală foarte activă fie vorba de masturbare sau cu partenera de ocazie sa zicem asa . (1 2 ori pe zi si nu aveam probleme "soldatul"era la datorie "
Urmează să merg la un consul mai amănunțit, dar as dori si o idee daca se poate,nu cred ca e vorba de impotență, refuz sa cred acest lucru . Multumesc

Raspunsuri (1)

DanielV

acum 4 luni

In ce sens se "chinuia" iubita ta?