Problema cu erectia !

Sex si probleme sexuale

Postata de Manu133 cu 12 ani in urma.

Buna ziua ! Am 17 ani si in ultima vreme nu ma tine erectia (adoarme pana sa incep actul sexual sau dupa 1-2min dupa ce am inceput) .... manual merge bine .... ce se intampla ? si acu o luna era bine cu aceasi fata ...

Raspunsuri (2)

xulescu

acum 12 ani

eu am 30 de ani si aseara tocmai am patit-0 si eu sunt impreuna cu o alta tipa si aseara am facut sex pentru prima oara cu ea, ideea e ca am patit ca tine desi in urma cu 2 luni inainte sa ma despart de fosta prietena nu am patit asa ceva si sunt un pic ingrijorat datorita faptului ca nu am patit-o niciodata.... adevarul este ca aproape nu am dormit toata noapte din cauza asta...poate ne da cineva un sfat sau o explicatie.
Multumesc

Psihosexolog clinician

acum 12 ani

Faceti un consult la sexolog si vedeti ce puteti afla. Sanatate!