Prima oara

Sex si probleme sexuale

Postata de GeoMarioana cu 12 ani in urma.

Am facut pentru prima data sex cu prietenul meu si mi-a curs destul de mult sange..a doua am vazut niste pete pe slip,asa ca am pus protej-slip si am observat ca am niste pete cum nu mai avusem pana acum.A 3 a zi mi-a curs o secretie maronie,dar o singura data.In a patra zi insa,nu a mai curs secretie maronie,ci una galbuie..Nu stiu,mi-e cam frica ..E prima data si nu stiu ce sa fac.E motiv de ingrijorare?Va rog,ajutati-ma!

Raspunsuri (6)

snickeritza

acum 12 ani

te-ai protejat???de boli cu transmitere sexuala..ai auzit?

GeoMarioana

acum 12 ani

da,m-am protejat!

snickeritza

acum 12 ani

in organismul tau au loc schimbari acum,hormonale,psihice si fizice.parerea mea e ca e ceva normal sangerarea de a 2-a zi.poate era menstruatia.ia in calcul o vizita la medicul ginecolog ca sa te informezi si sa stii ca e totul ok..

GeoMarioana

acum 12 ani

Pai cu o saptamana in urma am avut menstruatie si duminica mi s-a terminat..si marti s-a intamplat..Multumesc de sfat!:)

snickeritza

acum 12 ani

deci e foarte posibil sa fie ''ramasitele'' menstruatiei.cu placere:)

GeoMarioana

acum 12 ani

as dori sa te mai intreb ceva..dupa m-a masturbat si sa zicem prin absurd ca avea vreo picatura pe deget...pot ramane insarcinata?..