Prima data

Sex si probleme sexuale

Postata de kasia ariana cu 9 ani in urma.

Buna. Am avut prima experienta sexuala si ma intreb daca este normal. La primul contact a durut foarte puternic apoi a urmat sangerarea,insa durerea a persistat si a doua oara cand a intrat,iar a treia oara deja a devenit insuportabila si nu am mai putut continua. Este oare normal ,ac***a in vedere ca eram pregatita si totul era ok?

Raspunsuri (2)

membru274049

acum 9 ani

Foloseste uleiurile speciale, le gasesti la farmacie.
Incerca si un fel de incalzire de inceput, mangaieri sarutari, peste tot, si pe urma ai sa vezi, dar neaparat ulei.
Success

kasia ariana

acum 9 ani

Multumesc frumos! S a rezolvat :)!