Prezervativ rupt

Sex si probleme sexuale

Postata de Valentin194 cu 9 ani in urma.

Am intretinut relatii sexuale cu prietena mea, din nefericire, prezervativul s-a rupt, in momentul cand acesta s-a rupt, penisul meu nu era in vagin, eram pe cale sa introduc penisul in vagin, cand am simtit ceva pe capul penisului, cand m-am uitat sa vad ce s-a intamplat am observat ca prezervativul s-a rupt, iar capul penisului atingea "buzele" vaginului, in acel moment ne-am oprit din activitate si nu am mai continuat, tin sa mentionez ca nici unul din noi nu a ejaculat, exista vreo posibilitate sa ramana insarcinata ?

Raspunsuri (1)

Valentin194

acum 9 ani

am uitat sa mentionez, cand am vazut ca, capul penisului atingea "buzele" vaginului, m-am retras imediat, au fost in contact cam 1 secunda