Prezervativ cazut

Sex si probleme sexuale

Postata de manea.alexandru cu 11 ani in urma.

In timp ce eram cu prietena in pat(ea este virgina), prezervativul a cazut si pentru cateva secunde pana ne-am dat seama, penisul meu a intrat in contact cu vaginul ei.Nu a avut loc nici o penetrare. Am pus prezervativul la loc si am mai continuat putin, penisul meu a intrat aproximativ 1-1.5cm dar fara ca ea sa sangereze. Sunt sanse ca prietena mea sa ramana insarcinata tinand cont ca menstruatia ei doar ce se incheiase si ca are un ciclu regulat?

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Nu.

M.George

acum 11 ani

Nu e nici o problema chiar daca ai fi ejaculat in ea, ac***a in vedere ca era la 1..2 zile dupa ciclu. Zilele periculoase pentru fecundare sunt la jumatatea ciclului.
Numai bine

PS pentru alte intrbari poti sa-mi scrii pe [email protected]