potent power

Sex si probleme sexuale

Postata de adelinolar cu 12 ani in urma.

buna ziua,

am 2 intrebari legata de acest supliment (potent power)....

da cumva dependenta?
dupa intreruperea tratamentului, efectele dispar?

multumesc frumos

Raspunsuri (2)

Raspuns marcat ca abuz
Vezi raspunsul
Psihosexolog clinician

acum 12 ani

Toate aceste medicamente sunt contrafacute, toxice si fara notificare la Agentia Nationala a Madicamentului si/sau IBA.

V Popa

acum 9 ani

Eu am folosit si este ff bun. Am facut cateva cure periodice (3) si nu mai am nicio problema. Am fost si la medic si mi am facut analizele si toate au iesit in regula. Nu am avut niciun efect secundat, iar produsul este notificat (nu cumpar nimic inainte sa verific ca are toate avizele legale si ca nu este periculos pentru sanatate). Eu l-am comandat de aici www.ayurmed.ro. Incercati...si sanatate!