Pot ramane insarcinata?

Sex si probleme sexuale

Postata de Ioana.oana96 cu 8 ani in urma.

Buna! in urma cu cateva zile eu si cu prietenul meu ne mangaiam in zonele intime. El si-a atins penisul care era umezit de un lichid. Exista vreo sansa sa raman insarcinata daca acesta a patruns cu aceeasi mana in vaginul meu?

Raspunsuri (1)

Ioana

acum 8 ani

Atata timp cat nu a existat contact sexual nu sunt sanse sa ramai insarcinata.
Pe viitor daca exista contact sexual nu uita sa te protejezi, indiferent de metoda folosita.