pot ramane insarcinata?

Sex si probleme sexuale

Postata de brale01 cu 9 ani in urma.

Eu si iubitul meu am facut sex, ac***a prezervativul pus, eu fiind deasupra. Cand a ejaculat am observat cum nu era deloc sperma in varf si, in schimb, toata sperma s-a dus la baza penisului, iesind din prezervativ. Mentionez ca am verificat prezervativul dupa si nu era spart. Pot ramane insarcinata?

Raspunsuri (1)

alex

acum 9 ani

Poti foarte usor, binenteles.

La ce spui tu am doua sugestii posibile:

1. Spune-i omului tau sa isi caute prezervative marimea S, daca unul normal nu e deajuns de strans incat sa tina sperma inauntru.

2. pe bune ca ii e larg prezervativul ? In cazul asta, nici nu te cred ca ai facut sex, sau ai mimat orgasmul prin efect placebo... Mai cauta, habar nu ai ce pierzi...