Pot ramane insarcinata virgina ?

Sex si probleme sexuale

Postata de Andree1649 cu 8 ani in urma.

Deci azi prietenul meu nu si-a introdus penisul in vaginul meu ci pe langa (intentionat) . El s-a oprit , a inceput iar 2 sec si s-a oprit . Eu eram lubrifiata destul de mult si cred ca am vazut sperma pe p....a mea iar eu m-am dus repede la baie si m-am sters . Tin sa precizez ca amandoi suntem virgini si am avut ciclu luna asta.
Pot ramane insarcinata ? Si ce trebuie sa fac sa nu raman .

Raspunsuri (4)

Andree1649

acum 8 ani

As dori un raspuns rapid va rog

ioana

acum 8 ani

Daca nu a fost contact cu penetrare nu ai cum sa ramai insarcinata.

Andree1649

acum 8 ani

Iti multumesc mult pentru raspuns .

Andree1649

acum 8 ani

Ioana explica-mi de ce eu am pofte de mancare si urinez des .