poate ramane insarcinata?

Sex si probleme sexuale

Postata de StefanGeorge90 cu 9 ani in urma.

Buna ziua, vreau sa stiu daca prietena mea risca sa ramana insarcinata. Povestea e urmatoarea: inainte sa fac baie m-am masturnat, am ejaculat, am urinat iar apoi am facut baie. Dupa cateva ore m-am intalnit cu prietena mea si ne-am indreptat spre apartamentul ei. Inainte sa incepem sa facem sex i-am propus sa facem sex neprotejat. Am facut sex neprotejat, dar pe o durata de timp scurta(max. 5min), dupa care mi-am pus prezervativul si am continuat. Multumesc anticipat

Raspunsuri (3)

poate

acum 9 ani

buna, este posibil sa fi ramas insarcinata. Caci nu stii cu cine s-a culcat in orele in care tu te masturabai sau te pregateai sa te duci la ea.

StefanGeorge90

acum 9 ani

Mersi de raspuns. Mai bine ti-l pastrai!
Din moment ce eu am fost primul cu care s-a culcat(acum o luna).

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Sansele sunt destul de mici.
Este bine sa consulte medicul ginecolog.