poate ramane insarcinata,va rog ajutor!!!

Sex si probleme sexuale

Postata de hadesra cu 9 ani in urma.

am dezvirginat-o pe prietena mea fara prezervativ ,dupa ce i s-a rupt himenu mi-am pus prezervativu,mentionez k mi-am dat drumu in prezervativ,se poate sa ramana insarcinata??prietenei mele i vine ciclul in fiecare luna pe data de 14 si tine 4 zile,eu am facut sex cu ea pe data de 4,va rog foarte mult ajutati-ma fiindk stau cu frica

Raspunsuri (2)

deea

acum 9 ani

stai linistit nu exista riscu sa ramana insarcinata, din moment ce a fost virgina.Si pentru prima data nu trebuie sa iti pui prezervativul ca sa o dezvirginezi.
Sangele care ii curge in momentul ala o curata inauntru....deci stai linistit...

mihnea

acum 9 ani

dar cand ai spart-o nu ti-a fost frica ? boule...

dupa cata pompa i s-a rupt panza fetii ?
sincer, ma indoiesc ca s-a rupt la prima penetrare si apoi ti-ai pus tu balonul, ca sa o "protejezi".... sau aveai dop la cuc de la prima intrare ?? ha ??