poate cineva sa ma ajute

Sex si probleme sexuale

Postata de alleXutu cu 14 ani in urma.

am 38 de ani si sunt casatorit de 14 ani pina acum un an nam avut nici o problema cu xexu dar acum am cind fac dragoste cu sotia nu dureaza mai mult de doua trei minute si ejaculez ma poate cineva sfatui ce sa fac sau ce sa iau sa devin la fel cum era inainte.va multumesc..

Raspunsuri (4)

Adrienne

acum 14 ani

Ai fost la un medic? Cauta pe net, sunt f. multe produse naturale, sigur gasesti ceva care sa-ti ajute,dar tot mai buna ar fi parerea unui specialist.

raluca

acum 14 ani

Incearca sa nu fii stresat cand esti in pat cu sotia. Incearca sa nu te gandesti la cat de repede vei ejacula, mergi la farmacie si intreaba ce fel de creme sunt bune. Daca nu vei reusi nici asa, nu-ti ramane decat sa mergi la un control pentru un tratament. Sanatate

Citat:
am 38 de ani si sunt casatorit de 14 ani pina acum un an nam avut nici o problema cu xexu dar acum am cind fac dragoste cu sotia nu dureaza mai mult de doua trei minute si ejaculez ma poate cineva sfatui ce sa fac sau ce sa iau sa devin la fel cum era inainte.va multumesc..

Sheila

acum 14 ani

Sunt mai multi factori care ar fi putea sa influenteze ejacularea precoce: stresul, medicatia administrata(daca iei asa ceva), problemele de sanatate, lipsa de colaborare intre parteneri si mai sunt multe altele.
In ultima perioada contactul sexual este mai rar? Poti merge si la un specialist daca problema continua, in timp va va afecta pe amandoi.
Numai bine

ursu

acum 13 ani

am soltia petru problema ta 0728785571 marianceai