pete maronii si ciclu neregulat?

Sex si probleme sexuale Boli cu transmitere sexuala Sifilis congenital Disfunctie erectila Disforie Hipersexualitate Tulburare de dorinta sexuala hipoactiva Ejaculare prematura Tulburari sexuale Sifilis Sifilis precoce Sifilis tertiar Sifilis latent Sarcina
+11
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1505318272 cu 6 ani in urma.

buna am 21 de ani si nu am avut niciodata ciclu regulat nici nu am fost insarcinata. luna trecuta am avut ciclu si ieri am observat pe chiloti o pata mica de sange maronie cu un fel de atisoare. si azi la fel dar nu in cantitate mare doar pete. este vorba despre o sarcina? imi doresc ft mult un copil. va multumesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006