Pericol?

Sex si probleme sexuale

Postata de membru260027 cu 10 ani in urma.

Buna ziua. Am acceptat sa fac sex anal cu prietenul meu si am facut-o neprotejat ( pentru prima oara..) si a ejaculat in mine( in fund) E posibil sa raman cumva insarcinata? Am auzit tot felul de povesti cum ca ar putea ajunge sperma in vagin fara sa iti dai seama, din cate stiu eu nu a curs nimic.. Si stiu ca nu e indicat sa faci neprotejat, insa nu am realizat de "frica" decat dupa, credeti ca odata cu acele 2 minute( mai mult nu a durat) ar fi un pericol de infectie/boala? Multumesc

Raspunsuri (2)

Studenta anul vi MG

acum 10 ani

pericol de sarcina - nu

pericol de infectie cu transmitere sexuala - da; pornind de la HPV; hepatita B si pana la HIV poti sa capeti orice BTS prin orice forma de sex neprotejat, inclusiv sex oral

victoras

acum 10 ani

Fata draga,vaginul e pt. sex.Anusul e pt altceva, in niciun caz pt.sex!!! Treziti-va!!!!