penisul

Sex si probleme sexuale

Postata de castravet cu 12 ani in urma.

sotul meu are dureri in penis,dar numai seara care poate fi motivul durerii?

Raspunsuri (3)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Daca exista senzatii de arsura, mancarimi, poate fi cazul unei infectii a pielii. Asociata cu o scurgere anormala a penisului, este adesea semnul unei boli cu transmitere sexuala. dureri si in timpul erectiei pot fi asociate unei infectii a preputului sau glandului. O inflamatie a prostatei se poate resimti cu durere peniana. Nu este exclusa o litiaza reno-ureterala. Ar fi de efectuat un sumar de urina, urocultura si examenul microscopic al secretiei uretrale (daca exista) si cultura din orice secretie locala si o consultatie urologica.

dana

acum 12 ani

daca nu e ce tia scris dr mai sus,,oare de ce numa seara il ia cu durere e clar vrea sa scape de tine

snickeritza

acum 12 ani

sau durerile ar putea fi din cauza unui preludiu/act sexual mai violent.durerile incep inainte/dupa sex sau n-au nici o legatura cu sexul?