penisul

Sex si probleme sexuale

Postata de conntele cu 12 ani in urma.

As vrea daca se poate un raspuns la intrebarea:penisul poate fi marit si as vrea daca imi puteti recomanda un tratament pentru am putea mari potentialul in actvitatea sexuala

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Penisul nu poate fi marit decat prin operatie.

Pena

acum 12 ani

Potentialul in relatiile sexuale nu tine neaparat de marimea penisului. Conteaza mai mult alti factori: tehnica, durata, preludiul si de ce nu, dragostea.

mg-power

acum 12 ani

La ce bun mare daca nu stii ce sa faci cu el,mai bine mic sau mediu si vesel nu !!!