Penis?

Sex si probleme sexuale

Postata de Utilizator11606921009 cu 3 ani in urma.

Buna seara, am 24 de ani si de ceva timp am niste probleme cu penisul:
-pe partea dreapta a penisului observ o vena umflata pe care nu o aveam inainte si simt o incomoditate la penis
-numai am erectia tun ca inainte
-uneori observ ca penisul imi ramane asa tare chiar si cand e culcat si ramane intr o pozitie ciudata gen ca si cum ar fi neoxigent ca si cum ar sta agatat in ceva
va rog mult ajutati ma a mai patit cineva asta
Iar daca raspunde un medic mentionez ca am avut probleme cu CK mi a iesit 6400 dar acum am reglat o la 96-150,penisul e afectat din cauza asta pt ca si el este un muschi ?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/tulburari-de-erectie_686