Penis

Sex si probleme sexuale

Postata de cretzu_catalin cu 12 ani in urma.

Buna ziua! Am si eu o intrebare! Sa spunem ca nu sunt multumit de lungimea/grosimea penisului meu. Exista vreo metoda de marire a penisului sigura sau cel putin partiala? Multumesc anticipat.

Raspunsuri (7)

Radita

acum 12 ani

Nu! Multumeste-te cu ce ai si imbunatateste-ti tehnica. Nu te lua dupa ce vezi la Tv, majoritatea barbatilor nu sunt prea dotati si totusi au cautare:):):)

cretzu

acum 12 ani

Chestia e ca nu sunt eu multumit de ce am...chiar daca prietena spune altceva...eu nu ma simt bine cu ce am ......si ma refer mai mult la grosime....oricum poate nu o sa fiu eu in stare sa platesc sau sa-mi fac curajul de a face o operatie in legatura cu asta...vreau doar sa stiu daca exista o modalitate.....

cretzu

acum 12 ani

si am ajuns totusi la o varsta si anume la 21 de ani si de la 15 ani nu s-a mai produs nici o modificare a organelor genitale....

Iuli

acum 12 ani

Nu exista nici o modalitate in afara de o periculoasa interventie chirurgicala. Orice incci in rest sunt escrocherii pt a lua banii. Asa cum nu se poate cteste in inaltime, nu poti sa iti micssorezi nasul sau sa iti maresti sanii decat operator, e evident ca acelasi licru se intampla si cu restul organelor, intre care si penisul.

kissme

acum 12 ani

dk vrei sa fie mai gros masturbeaza-te mai des!!

Psihosexolog clinician

acum 12 ani

Exista metode de tratament si/sau interventie pentru marirea/grosimea dimensiunii. Pana la marire/ingrosare trebuie sa faci teste si analizele de rigoare. E la moda sa fie mare si tare. Dar conteaza sa stii ce faci cu cu penisul. Femeile nu au nevoie numai de penis.... Asa ca trebuie sa faci o alegere rationala si sanatoasa.

Alican

acum un an

Buna ziua! Am si eu o intrebare! Sa spunem ca nu sunt multumit de lungimea/grosimea penisului meu. Exista vreo metoda de marire a penisului sigura sau cel putin partiala? Multumesc anticipat.