penis

Sex si probleme sexuale

Postata de tdsdiana cu 13 ani in urma.

ma doare penisul atunci cand sunt in erectie(de la inceput),si dupa ce ejaculez,am o durere ca si cand te ai lovi la un muschi,cam asa s ar descrie ce simt(durerea),ajutati ma va rog nu stiu ce am ....si dn ce cauza am durerea asta

Raspunsuri (3)

criticopulu§

acum 13 ani

Nasol frate... Te-ai gandit la sculament...

Iuli

acum 13 ani

Diana...femeie...25 de ani...si te doare penisul?
Daca intr-adevar esti barbat si ai aceasta problema, excluzand fimoza pe care banuiesc ca nu o ai, daca este ceva aparut din senin, este posibil sa fie o boala venerica. Adreseaza-te oricum cat mai repede unui medic urolog.

anistuditla

acum 13 ani

naspa daca te doare de la ani astia si nu poti p***a ca lumea.....numa o chinui si pe ea si o lasi tot nef*tuta