pe ce data se va intimpla dezverginarea?

Sex si probleme sexuale

Postata de vigole20 cu 13 ani in urma.

pe ce data se va intimpla dezverginarea?

cum e kind ai relatii sexuale prima data?

Raspunsuri (16)

lisette

acum 13 ani

draga vigole20 nu am inteles intrebarea exacta. vrei sa sti care este varsta cea mai potrivita pentru a-ti incepe viata sexuala si ceea ce implica?

Mama ta

acum 13 ani

Lisetttuta, la varsta de 16 ani, vad ca esti experta in toate: In sexologie, matrimoniale, terapie comportamentala. Ce-ar fi sa mergi tu sa schimbi rochitele la papusi? Ori sa citesti o carte?

poetulascunsanonimnegasit

acum 13 ani

:))))))) bv Mama ta

vasluian15

acum 13 ani

...dizvirginarea cea mia buna este marti pe la ora 14 !!!

VIGOLE20

acum 13 ani

Care marti? martea trecuta? Vai, a trecut momentul, voi ramane virgina!!

vasluian15

acum 13 ani

...pai daca nici tu nu ai fost pe faza ....gata de acum ... luna viitoare ..o sa pice intr-o joi !! fii atenta !
:))

VIGOLE2010

acum 13 ani

cine o sa pice intr-o joi? Martea?

vasluian15

acum 13 ani

...nuuuuuuuuu,evident o sa pice para malaiatza !!!

nicoletta

acum 13 ani

asta te framanta pe tn acum nu vezi in ce crize e tara.............alege si tu o data 1 2 3 4.........

alina

acum 13 ani

nu am inteles intrebarea dar vei sti cu siguranta cand va fi momentul.sper sa ai parte de o experienta frumoasa.

lee

acum 13 ani

21/12/2012 ca apoi pe 22 ai murit!

flo

acum 13 ani

iee ..hai ca ai fost tare ...:)):))...vigole20 varsta pt inceperea vietii sexuale este atunci cand corpul este dezvoltat complet , mai mult ma refer la organele genitale,si cum este primul raport sexul...incearca pe propria piele...:):):P

aldo

acum 13 ani

Momentul o sa-l simti...

adriana

acum 13 ani

Prima experienta sexuala este de neuitat tocmai de aceea trebuie considerata un mare eveniment din viata ta si sa il tratezi ca atare.Alege o persoana placuta un loc la fel de placut si totul va fi ok..bafta!

flory

acum 13 ani

tu niki n-ai invatat sa pronunti bn cuv''''dezvirginare'''' si deja t gandesti la asta????lol...ptr asta nu exista o data draga...asta o faci cand simti la mom potrivit cu pers.potrivita...cat despre cum e prima oara...fiecare le traieste in felul lui acele momente..deci sexperimenteaza p pielea ta...

vasluian15

acum 13 ani

...deja cred ca p***aa a depasit o anume limita ...rezultanta poate fi si urmatoarea: un imberb , frustrat si cu ten superacneic dar cu muschii mai dezvlotati la antebratul si palma dreapta ..a postat anuntul ca sa vada "sfaturile" si replicile...!!!