pastile

Sex si probleme sexuale

Postata de gumy_buzau cu 12 ani in urma.

ma scuzati ca poate va intrerup cu o intrebare dinaceasta dar nu sunt sigur de un lucru. multi imi spun ca e adevarat altii ca nu e adevarat. exasta pastile de marire si/sau alungire penis? am auzit multe reclame si laude pe siteuri cum ar fi sanatatesexuala.ro despre VigRX sau VigRX plus. pe cine am intrebat parerile au fost impartite si nu stiu pe cine sa cred. va rog daca puteti sami raspundeti si mie, scuze de deranj. alexandru

Raspunsuri (8)

Iulk

acum 12 ani

Evident, sunttoate escrocherii. Altfel ar avea toti barbatii penisuri de 20 cm, nu-i asa? Asa cum nu se pot mari sanIi, degetele, nasul etc sau micsora decat cu operatie, este la fel si cu penisul.

gumy_buzau

acum 12 ani

pai atunci ce sa fac...ca am sentimentul ca partenera nu e indeajuns satisfacuta si mie nu mia mai crescut penisul de la 15 ani si acum am 19. este in jur la vreo 14 cm

Iuli

acum 12 ani

Sentimentul nu exista, trebuie sa vorbesti cu ea. Poate ti se pare. Si daca nu e satisfacuta, nu are legatura cu marimea, maiales ca 14 cm este o marime absolut normala, ci cu tehnica. Nu inteleg de ce aveti voi barbatii impresia ca daca ati avea penisuri de 25 cm automat ea va fi lesinata de placere...nu e deloc asa!

anonim

acum 11 ani

p***aa persista. cea mai mare p***ae e sa zici ca nu conteaza marimea, chiar nu are logica, probabil aceasta idee e inventata de nedotati, doar ptr a se amagi singuri. cele mai multe dintre femei au orgasm doar la penetrari adanci si le place la nebunie; daca o ai scurta ma intreb yo cu ce o penetrezi adanc? tehnica e egal cu 0 nu are nici o importanta, totul depinde de pozitie. deci...or fi adevarate sau nu, pastilele astea merita incercate, in combinatie cu creme si o pompa de vid garantat vor da ceva rezultate. principiul de functionare e oarecum logic. nu stiu daca se vor obtine rezultatele asteptate sau alea din reclame, insa ceva imbunatatiri sigur aduc. si la 14 cm...cred ca fiecare cm in plus conteaza. mult succes!

Laura

acum 9 ani

If you want to increase the size of the Penis naturally and quickly, you should try VigRX Plus.

Buy original VigRX Plus from the official website below and get huge discounts.

http://www.vigrxplus.com/ct/286836

Vigrx Plus

acum 9 ani

Cumpara Original VigRX Plus de la site-ul oficial al Europei de mai jos.

http://www.vigrxplus-eu.com

Mark

acum 8 ani

Hi,

If anybody want to buy Original VigRX Plus, they should only buy from the official website by clicking the link below. i am buying from the same website and get delivery in 3 days.

http://bit.ly/1lvcDQo

buy 12 packs and save 40%, plus get 1 Semenax free.

Mark

acum 8 ani

Hi,

If anybody want to buy Original VigRX Plus, they should only buy from the official website by clicking the link below. i am buying from the same website and get delivery in 3 days.

http://www.vigrxplus.com/ct/286836

buy 12 packs and save 40%, plus get 1 Semenax free.