Pastila de a doua zi?

Sex si probleme sexuale

Postata de Utilizator11527316210 cu 5 ani in urma.

Buna! Am nevoie de ajutorul vostru.... acum 5 zile am avut contact sexual neprotejat dar imediat dupa am luat pastila de a doua zi ca sa nu fie surprize. Totusi, azi am inceput sa sangerez ... e normal sa fie asa? Sau e sangerarea de implantare a embrionului?

Raspunsuri (1)

Utilizator11535846753

acum 5 ani

Buna, o sarcina nu o vezi imediat decat dupa aprox 3..4 saptamani... pastila de a doua zi nu e 100% sigura dar poate da roade. Te sfatuiesc sa iti faci test de sarcina si vei vedea.