Orgasm

Sex si probleme sexuale

Postata de asdvghhjgmjgjmjmj cu 12 ani in urma.

Imi cer scuze daca e o intrebare stupida dar am nevoie de niste convingeri. Sunt destul de slab dotat, sub media de 15, putin, asa ca pe primul plan e satisfacerea partenerei mele, sa se simta bine. Chiar daca e mic, e masura perfecta pentru ea. De fiecare data cand facem dragoste scoate niste sunete ciudate, , ma strange, mi-a cerut chiar sa ma opresc, nu mai are forta nici macar sa vorbeasca, deci se simte foarte bine Intrebarea mea este ca aceasta senzatie poate fi numita acel minunat cuvant "orgasm"?? Sau ar trebuie sa ma preocupe marimea mea, sa caut metode de marire?? Ea a spus ca e perfecta marimea, are si ea o problema dar nu e deloc grava si m-a asigurat ca nu are nevoie de mai mult. Pozitii, numai una camdeodata, pana mai exersam... Va rog sinceritate, am nevoie pentru psihicul meu :). Va multumesc

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

De ce nu o intrebati pe ea daca este orgasm sau nu? Oricum nu are legatura cu marimea penisului si nici nu e datoria barbatului sa aduca femeia la orgasm, ci a ei sa ajunga acolo. Actul sexual se petrece in 2 si amandoi contribuie. Daca sunteti la inceput, orgasmul nu poate fi decat clitoridian prin stimulare. Dureaza mult pana o femeie invata sa il obtina pe cel vaginal, asta daca se intampla vreodata. Oricum placere in mod cert exista din ce descrieti. Nu aveti de ce sa va descurajati.

Psihosexolog clinician

acum 12 ani

Stati linistit. Faceti dragoste si bucurati-va de actul sexual. Sanatate!

sdfghjghj

acum 12 ani

scoate sunete ciudate?:))))))))))..atunci astupa-i gura sau vrei sa-ti bata vecinii in teava de la calorifer/????se vede clar ca acuma ti-ai inceput viata sexuala,nu-ti face probleme,te vei specializa pe parcurs:).........ATENTIE!NU UITA SA TE PROTEJEZI SI SA O PROTEJEZI......(cred ca nu ti-ar conveni sa devi tatic asa devreme)