Orgasm intens

Sex si probleme sexuale

Postata de mariasarca9720 cu 9 ani in urma.

Buna, eu si iubitul meu am hotarat sa facem dragoste, ce sa facem ca pentru primadata sa nu doara asa de tare, excitarea e un preludiu acestei probleme ? Si pentru a avea un orgasm intens ce putem face? Pozitiile specifice ajuta la acest aspect? Mentionez ca suntem amandoi virgini ♥ Multumesc, astept raspunsurile dunevoastra.

Raspunsuri (2)

Romaniac

acum 9 ani

Maria, tu vrei reteta pentru orgasm? Nu exista! Difera de la o persoana la alta.
Singurul ingredient comun este dragostea.
Restul e psihologie, dar nu ca cea de mai sus....

michel

acum 9 ani

pai intai faceti dragoste si dupa asta poti incepe sa iti pui intrebari.