of doamne

Sex si probleme sexuale

Postata de gaba3 cu 10 ani in urma.

deci am facut sex neprotejat cu prietenul meu.credeam ca sunt in acea perioada ( ma durea spatele,sanii si au curs cateva picaturi maronii) dandu-si drumul in mine.sunt speriata.ce e de facut.exista posibilitatea sa raman gravida?

Raspunsuri (6)

Carmen

acum 10 ani

Evident. Si ce daca erai in perioada menstruatiei? Si atunci poti ramane gravida. La varsta ta, daca e reala, inca nu stii?

gaba3

acum 10 ani

am 19 ani nu 44 cat scrie

Cosmin_94

acum 10 ani

Fa un test de sarcina ca sa fii sigura ca nu esti si de acum fa sex protejat

Cosmin_94

acum 10 ani

Fa un test de sarcina ca sa fii sigura ca nu esti si de acum fa sex protejat

gaba3

acum 10 ani

pana la urma nu a fost nimic.la 2 zile mi a revenit .multumesc de sfat

gaba3

acum 10 ani

pana la urma nu a fost nimic.la 2 zile mi a revenit .multumesc de sfat