Oare sunt insarcinata ?

Sex si probleme sexuale

Postata de MembruMobileApp150330210426696 cu 8 ani in urma.

Buna seara ! Am o mica problemuta... Penultima data a menstratiei mele a fost pe 1 aug si ultima pe 30 aug (dureaza cam 5-6 zile) si de atunci nimic... Am facut saptamana trecuta intr-o seara un test de sarcina care a iesit negativ dar ciclul tot nu mi-a venit... Am spus sa mai astept o sapt si apoi sa mai fac un test... Se poate sa fiu insarcinata fara simptome ? Sau nici unul care sa fie evident...

Raspunsuri (2)

Mada

acum 8 ani

Am uitat sa mentionez ca am un cociclu cam neregulat si ca am facut sex neprotejat dar nu a lasat niciodata in mine...

ioana

acum 8 ani

Buna,
Se poate sa nu existe simptome din cazul unei sarcini dar la test ar trebui sa iasa . Repeta testul de sarcina dimineata. Daca menstruatia tot nu apare si testul este negetiv mergi si consulta un ginecolog, dereglarile hormonale nu sunt normale.