o problema

Sex si probleme sexuale

Postata de cleoo_oo cu 14 ani in urma.

de 5 zile i-au duphaston timp de 30de zile pentru reglarea ciclului menstrual.in tot acest timp,ar putea aparea complicatii daca mi-as incepe viata sexuala?

Raspunsuri (5)

MARI..

acum 14 ani

DRAGA MEA...... .INTREABA-TI FARA JENA MEDICUL GINECOLOG ! SUNT SIGURA CA AI DAT PENTRU CONSULTATIE O GRAMADA DE BANI .ESTE OBLIGAT SA-TI RASPUNDA .SANATATE.

deeutzzz

acum 14 ani

multumesc frumos mari.

multa sanatate iti doresc!

ella

acum 14 ani

draga mea nu este nici o problema. iti poti incepe viata sexuala fara griji, dar sigur va trebui sa folositi prezervativ si nu anticonceptionale atita timp cit iei duphaston. si eu am luat duphaston.

terecvasile

acum 14 ani

Cel mai mare pericol este ca esti in pericol sa ti pierzi sufletul vesnic pt o placere trecatoare...asta dc nu esti casatorita.Doamne ajuta

gia

acum 14 ani

nu cred ca ai inteles nimic din ceea ce ti s-a raspuns pe celalalt post ... sper sa nu faci ceva ce sa regreti (peste cativa ani).