O problema din punct de vedere emotional sau ...?

Sex si probleme sexuale

Postata de diana2013 cu 11 ani in urma.

buna ziua. Am si eu o dillema. Am un prieten de foarte multi ani , in ce sens . am fost impreuna pe la acum 8ani, cand amandoi aveam 15ani.nu a mers prea mult relatia , in toti ani ne am mai impacat, ne am despartit, fiecare si a vazut de viata lui ,dar el nu ma uitat si de 2 ani ne am impacat.desi inca ne despart multe lucruri si o distanta f mare,ne vedem la 2,3 luni cand revin in tara si stam impreuna 10zile. in primele zile cand suntem in intimitate are o problema care el zice ca e din pct de vedere emotional..,se iinhiba , imi spune ca simte ca si cum ar fii prima data si nu i se... cum sa ma exprim . nici nu imi vin sa zic. ce inseamna asta? ma gandesc ca ar fii emotional ,dar ma gandesc si ca poate nu este asha atras de mine?!?

Raspunsuri (3)

Liviu

acum 11 ani

Pt. mai multe informatii, vezi: //sfatulmedicului.ro/comunitate/sex-si-erotism/orgasm-multiplu-la-barbati_42864

Vezi si: //sfatulmedicului.ro/comunitate/depresia-tristetea-patologica/stare-de-depresie_46419

Succes!

diana2013

acum 11 ani

buna ziua. poate n am gasit eu raspunsul in link ul care a-ti postat, dar intrebarea mea din ce am citit nu are nici o legatura cu orgasmul multiplu. din contra ..!?

Liviu

acum 11 ani

Diana, poate n-am inteles eu intrebarea,
dar
raspunsul meu are legatura cu afirmatia
pe care ai facut-o atunci cand TU insati
ai scris : "nu imi mai iubesc sotul".
:)
Revenind acum la dilema ta de aici: mi-
ar placea sa intreb:Si apoi ce urmeaza
?
Cum iti va rezolva asta problemele?!
____________________________

diana2013 : "nu imi mai iubesc sotul"
____________________________

OK. Dar cum te va ajuta asta? Oare
nu cumva chiar asta e intr-adevar"o
problema din punct de vedere emo-
tional" ..? Sau poate.. .
:l
.. "din contra ..!?"