o parere va rog

Sex si probleme sexuale

Postata de bibilica cu 14 ani in urma.

sunt un pic speriata..deoarece cred ca am facut-o neprotejat cu prietenul in perioada fertila.. iar la mine cum ciclul nu este regulat nu mai stiu ce sa spun... se poate afla prin vreo metoda si daca se poate sa-mi spuenti si mie va rog! in caz ca ajuta la ceva ultima mea menstuatie a fost pe 25... si de obicei intarzie cam cu o sapt.. cred ca va veni pe 1ian sau mai mult..

Raspunsuri (4)

bibilica

acum 14 ani

fara cuvantul cred.. chiar am facut-o neprotejat

Georgyana136963

acum 14 ani

pai....ce sa spun... cel mai probabil ai putea ramane...si cel mai sigur ar fi fost "pilula de a doua zi" pt a evita o posibila sarcina.(ar fi trebuit luata in maxim 72 de ore de la contactul sexual).

bernilori

acum 14 ani

nu va mai culcati mai fetelor cu barbatii daca nu va protejati!intai iti iei toate masurile de precautie si dupaia de gandesti si la sex,nu te protejeji pt ca esti inconstienta si acum te plangi ca poate ramai gravida.cine e de vina?daca ramai gravida tu pataimesti pe la dr ca sa faci chiuretaj,mai bine roaga-te la D-ZEU tot suntem in perioada sarbatorilor pt ti-se intampla o minune!daca scapi si de data aceasta,sper sa ai mai multa grija pe viitor.....

Cosmin

acum 14 ani

salut...am stat cu o tipa timp de 2 ani de zile..iar acum m'am despartit de ea...cert este k atunci knd stateam cu ea practicam foarte mult sexul si ei ii placea sa va masturbeze...iar acum am o problema..numai am aceasi viata sexuala...penisul meu "numai raspunde" ca la inceput...oare de ce?:-s