nu mai se scuala penisu

Sex si probleme sexuale

Postata de milea aurelia 80 cu 11 ani in urma.

buna ziua ma numesc ghiorghie am 35 ani am si eu o intrebare cam de o luna am o problema nu mai se scoala penisu sau cand vreau sa fac sex cu sotia mea am senzatia ca se scoala penisu dar nu este moale rau de la ce poate fie va multumesc

Raspunsuri (4)

Miculina

acum 11 ani

Buna ziua,

Cel mai probabil suferiti de o disfunctie erectila. Ati avut vreun eveniment traumatic in ultima perioada? Se intampla acest lucru doar cand doriti sa face sex cu sotie sau ati incercat si cu altcineva? Ce s-a intamplat acum o lune? Ati cunoscut pe cineva? Nu stati singuri in casa? Poate ca ar trebuie sa discutati cu un psiholog despre problema dvs., iar pentru a va ajuta trebuie sa ii spuneti acestuia tot ce s-a intamplat, sa ii dati detalii legate de relatia voastra. Poate s-a ingrasat sotia si nu te mai atrage? Este ceva si cu ajutorul unui psiholog sunt sigura ca vei intelege si veti gasi o solutie. Pentru consiliere psihologica online va recomand sa accesati topexperti.ro - platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica online. Astfel, de la dvs. de acasa aflati ce anume se intampla cu dvs. si relatia dvs cu sotie, aici referindu-ma si la relatia sexuala.

Alexandru

acum 11 ani

Am 24 de ani si am o mare problema cam de doua saptamini penisul meu se scoala din ce in ce mai greu in cel mai fericit caz ,am ocazi cind nu mi se scoala de loc ce trebue sa fac ?

Liviu

acum 11 ani

Alexandru a scris: "... ce trebue sa fac ?"
______________
Rasp.: Eu cred ca singurul lucru care trebuie este ca nimic nu trebuie cu necesitate :)

P.S.: Un posibil raspuns gasiti (si) aici: //sfatulmedicului.ro/comunitate/sex-si-erotism/orgasm-multiplu-la-barbati_42864

weekend91

acum 11 ani

incearca sa mai faci 1 data sclasele I-IV poate se ,,scuala" atunci...