Nu ma mai excit

Sex si probleme sexuale

Postata de membru282734 cu 9 ani in urma.

Buna am si eu o problema am 20 de ani si nu inteleg ceva , cand sunt acasa si ma gandesc la prietena sau la un act sexual ma excit si pot sa-mi mentin penisul in erectie mult si bine iar cand sunt cu ea ma excit dar foarte greu sau deloc iar cand sunt foarte excitat , reusesc sa mentin doar pana la punctul cand incepe/incep sa-mi dau pantalonii/blugii jos

Inca un detaliu de 9 luni intretineam relatii sexuale in fiecare zi de 2-3 ori iar daca nu era ea atunci ma masturbam dar tot asa 2-3 ori pe zi

Masturbare excesiva poate duce la asa ceva sau vizionarea a filmelor obscene sau trebuie sa fac o pauza de o luna ?

Raspunsuri (2)

Ringo

acum 9 ani

E din cauza masturbarii excesive. Daca ai totusi probleme de erectie poti sa iei niste suplimente alimentare. Intreaba si tu medicu. Eu luam intr-o perioada Vigrax pentru imbunatatirea performanatelor sexuale.

Numai bine!

dragumariana

acum 7 ani

Conteaza si ritmul si stilul de viata pe care il aveti.. Daca sunteti fumatori si beti mai mult alcool si asta s-ar putea sa conteze in calitatea si durata erectiilor. Bineinteles ca vor fi mai scurte:).