Nu ma excita fetele

Sex si probleme sexuale

Postata de MembruMobileApp303437 cu 8 ani in urma.

Am o problema. Am 14 ani sunt clasa a 8-a si nu integ un lucru, de ce nu ma excita fetele, dar in shimb ma excita baietii si asta ma deruteza de vreme ce am si o relatie cu o fata si o iubesc. Chiar nu stiu ce sa facx va rog ajutor

Raspunsuri (3)

GuestUser

acum 8 ani

Gay-ul puli

GuestUser

acum 8 ani

Imi pare rau pentu oamenii ca tine, eu chiar am o problema

viceprevice

acum 8 ani

Nu cred ca trebuie sa-ti faci griji. Nu te mai excita, atrag fetele pentru ca probabil, ac***a o prietena pe care dupa spuse o iubesti, nu o vezi decat pe ea. Insa despre chestia ca te atrag intr-un oarecare fel baietii, este posibil sa ai o orientare bisexuala, NU HOMOSEXUALA cum specifica user-ul neexperimentat de mai sus. Nu e o problema grava, dupa parerea mea, este ceva ce vine fara sa vrei. Totusi se pare ca mai exista si oameni care nu accepta viata altora, si ii judeca nedrept. Nu cred ca poti scapa de problema cu baietii, insa o poti atenua concentrandu-te mai mult pe fete, si pastrand discretia cu privire la asta pentru ca ai vazut ca unii oameni nu au un caracter demn de secolul 21:))