Nu e herpes!!!

Sex si probleme sexuale

Postata de miss_eu cu 13 ani in urma.

e POSIBIL sa-mi apara o bubita mai mica ,in jurul gurii ,sau pe buze , dupa un contact sexual , pana la urma ce legatura are una cu alta ?

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Contactul a fost vaginal sau oral? Daca a fost oral se poate, mai ales daca a fost neprotejat. Daca a fost doar vaginal si numai vaginal, nu cred ca are legatura.

Psihosexolog clinician

acum 13 ani

Nu am inteles intrebarea

Mishu

acum 13 ani

Sincer , nici eu.
O bubita in jurul gurii sau pe buze poate sa apara si fara contact sexual.
Romanii inca nu stiu ca herpesul se transmite si prin sarut. Dar bineinteles ca nu orice bubita este herpes...