NU AM PLACERE

Sex si probleme sexuale

Postata de camee cu 13 ani in urma.

Sunt cu sotul meu de aproape de 8 luni si uneori am orgasm, uneori nu,la inceput nu imi zicea nimic acum a inceput sa imi reproseze ca nu am simtit nimic de atata timp.este vreo problema cu mine?ce sa fac?

Raspunsuri (3)

dar

acum 13 ani

Se spune ca nu exista femei frigide, ci doar barbati nepriceputi.De cele mai multe ori, faptul ca femeia nu ajunge la orgasm, se datoreaza barbatului. Graba, nepricepere, comportament anterior sau in timpul desfasurarii, neadecvat. Sunt, din punctul meu de vedere, doua variante:1) preludiul sa fie de calitate; 2) mimezi orgasmul. E asa de simplu sa mimezi, poate chiar sa nu-si dea seama. Succes.

pusxxxyman

acum 13 ani

si ea cu ce ramane de mimeaza...? cu mima...d:

anonim

acum 13 ani

in aceasta problema vinovat este sotul pentru ca nu iti atinge punctul sensibil,si este vorba si de compatibilitate ca e posibil sa nu fie compatibilitate si de aici sa mai apara problema.daca ai mai avut alte relatii si ai avut orgasm deja aici cum am spus intervine compatibilitatea si punctul tau sensibil la care inca nu a ajuns