NU AM ERECTIE!!!!

Sex si probleme sexuale

Postata de Pistiliuc29 cu 9 ani in urma.

Salut, Sunt F. am aproape 20 de ani si de curand m-am ivit de o problema foarte stanjenitoare. Tin sa mentionez inca de la inceput ca ma masturbez aproape in fiecare zi din clasa a9-a, uneori chiar si de mai mult ori pe zi, alteori deloc, in sfarsit.
A doua noapte de revelion am ajuns sa fiu cu o fata in pat, intamplator face ca fata aia sa fie prietena mea, si am ajuns in fata actului sexual dar acesa nu a putut fi indeplinit. De ce? Pentru ca eu nu am putut sa am erectie, sau mai pe romaneste nu sa sculat cine trebuia sa se scoale. Si nu inteleg de ce. Uneori mi se scoala, adica pardon, am erectie asa din senin. si cand ajung in fata actului nu pot face treaba. Tin sa mentionez ca a fost prima incercare(da sunt virgin). Si imi e frica sa nu am ceva boala, sau orice altceva care sa fie grav. Daca imi pun acum un film porno am erectie, dar nu sta sus decat vreo 2 minute. Nu inteleg care e problema. Ce ar trebui sa fac, care e problema si ce solutii imi puteti da?

Raspunsuri (3)

Alexccccc

acum 9 ani

Nu este o bolă ,ci o problemă de concentrare. Așa este prima dată...

Alexccccc

acum 9 ani

boală*

Pistiliuc29

acum 9 ani

Si ce ar trebui sa fac ca sa ma concentrez si sa nu mai intampin aceasta problema?