Sfatul Medicului
Întreabă rapid un medic Descarcă aplicația gratuit
 iOS ▶ Android

Însărcinată?

Sex si probleme sexuale

Postata de MembruMobileApp303826 cu 10 ani in urma.

Buna, stiind ca menstruația ar fi trebuit sa imi vina ieri, cu o zi inainte am luat calciu pentru a o întârzia. Ieri prezervativul s-a rupt si astăzi inca nu mi-a venit menstruația. Daca iau pilula de a doua zi este posibil sa imi intarzie menstruația si mai mult?
Va multumesc

Adauga raspuns

Raspunsuri (1)

LuanaL.

acum 10 ani

Buna ziua,

Sper ca ai fost sa iei pastila de a doua zi, ar trebui ca menstruatia sa se declanseze chiar daca ai luat calciu. Farmacistul iti poate da mai multe detalii.

Raspunde
 
0
 
Adauga raspuns

Vezi si alte informatii utile

Informatii de baza legate de problemele sexuale Cum distrug problemele sexuale o relatie! Problemele sexuale, cauza divorturilor moderne. Tratamentul disfunctiilor erectile Probleme cu erectia si ejacularea precoce Disfunctiile sexuale la femei (disfunctii ale libidoului, ale excitarii si orgasmului, dureri la contact sexual)

Programează-te rapid la medicii recomandați de SfatulMedicului.ro prin serviciul de programări Clickmed

Găsești peste 7500 de medici cu program disponibil

Alege medicul potrivit pentru: Psihiatrie , .

Nu ai gasit ce cautai? Cauta intrebari similare

sau adauga o intrebare noua

Adauga o intrebare noua