nedumerire

Sex si probleme sexuale

Postata de ramona-florina121863 cu 13 ani in urma.

miam inceput viata seuala acum un an de zile,am o relatie serioasa si am parte regulat de sex...dar am observat la ultimele raporturi sexuale ca pur si simplu nu prea simt placere..mai degraba as zice ca ma simt ca si cum mi-ar fi imflamata zona inghinala...este posibil sa am ceva iritatii din cauza prezervativelor sau e ceva mai grav?

Raspunsuri (3)

floryny

acum 13 ani

Indicat ar fi sa mergi la un control ginecologic, sa te vada un medic si sa-ti spuna cu exactitate ce ai. Nu e bine sa te tratezi din auzite, sa nu se agraveze situatia.

IonVasile

acum 13 ani

Ai dureri? E inflamata zona genitala sau doar zona inghinala?

ramona-florina121863

acum 13 ani

este inflamata zona genitala...sau cel putin in momentul penetrarii am impresia ca e inflamata. dureri nu am doar ca nu simt absolut nici o placere in timpul actului sexual si asta ma ingrijoreaza