N-am facut sex

Sex si probleme sexuale

Postata de ElDictador cu 9 ani in urma.

Am si eu o intrebare dar as vrea sa mi se raspunda sincer.

Prietena mea este virgina si nu vrea sa o facem acum. Intr-o zi am fost la ea si ne-am cam intărâtat putin... si inaintea de sperma iese un lichid,iar penisul meu nu statea intr-o pozitie foarte buna si ma incomoda, asa ca l-am aranjat putin. Dupa vreo 1 min si cv am bagat mana la ea in pantaloni si i-am atins.... Am si eu o nelamurire, daca s-a intamplat sa ating lichidul acela care iese inainte de a iesii sperma si i-am bagat mana la...si am inceput s-o excit exista posibilitate sa o fi lasat insarcinata? (Eu cred ca se uscase acel lichid de pe degete) Sunt putin speriat

Raspunsuri (4)

FreeStyle11

acum 9 ani

Au mai fost aceste discutii aici.Nu o poti lasa insarcinata in felul asta, numai prin contact sexual poate ramane insarcinata, mai ales ca ea e virgina, nu are sanse.

ElDictador

acum 9 ani

Multumesc, dar as mai dorii cateva raspunsuri...

Lazar Catalin

acum 9 ani

Clar nu! Ti-am spus tot ,si nu are rost sa iti faci griji.Si data viitoare numai baga mana ,pune-ti prezervativul si tot inainte ;)

ElDictador

acum 9 ani

Aham.