miros ciudat al penisului

Sex si probleme sexuale

Postata de sieuaici cu 10 ani in urma.

Buna...
Am o nelamurire in legatura cu o posibila problema de care ar putea suferi prietenul meu.Suntem impreuna de un an si tin sa mentionez ca este un tip din a carui rutina nu lipseste igiena personala, cu toate astea...De ceva timp,in momentul dinainte actului sexual am sesizat un miros urat al penisului..nu se asemana cu ceva anume, nu il pot descrie;insa imi provoaca o stare de greata si nu stiu cum as putea sa ii comunic faptul ca ceva nu este in regula.
Ma puteti ajuta? Stie cineva ce ar putea fi?

Raspunsuri (2)

eledin

acum 10 ani

ha ha ha ma faci sa rad ce minte ai:))) spalal tu poate el nu o m ai face:)))

sieuaici

acum 10 ani

Ai fost aproape prost spre idiot cu afirmatia ta.
Taie-ti capul! te las sa il alegi pe cel mai la indemana ta.