medicul o.g poate vedea daca sa intamplat de mai multe ori

Sex si probleme sexuale

Postata de sanki cu 11 ani in urma.

buna am 17 ani si de curand am facut dragoste cu prietenul meu . eu i-am spus ca sunt virgina si acum nu ma crede si vrea sa ma duca la ginecolog poate sa vada daca am fost virgina cand sa intamplat sau macar daca a fost de curand ...am uitat sa zic ca am himen elastic ...

Raspunsuri (4)

likealady

acum 11 ani

din cate stiu eu nu se poate vedea,doar daca ai himen elastic. exista cazuri in care fata,in timpul penetrarii nu sangereaza cu toate ca era virgina,insa baiatul simte cum se rupe himenul. o alta posibilitate este absenta himenului de la nastere. am mai auzit unele discutii legate de acest subiect,cum ca himenul se poate rupe si de la sport,daca folosesti ob-uri,insa cred ca sunt doar aberatii

sanki

acum 11 ani

adica daca am himen elastic doctorul poate vedea ca am fost virgina in momentu ala ?(s.a intamplat de curand )

sabrin

acum 11 ani

am avut si eu o situatie similara, din curiozitate am mers la ginecolog si s-a constatat ca sunt virgina chiar daca s-a consumat primul act sexual... intotdeauna exista exceptii de la regula :)
altceva e ca nu e cazul sa ne justificam cuiva, daca nu e capabil sa inteleaga

Titi

acum 10 ani

Eu o sa va relatez o intamplare hazlie.Lucrez in Germania ca macelar si vin cam de 3,4 ori pe an aasa,deci va dati seama sunt duios de p***a.Intr-o zi in pauza mare de 30 minute eu nu am mancat ci m-am dus in camera de m-am schimbat ca eram transpirat si cand cole pe hol femeia de serviciu dadea cu mopul,reau sa va spun ca e o nemtoaica daia grasa de 150 de kile dar eu atunci am vazut-o numai buna de p**a si m-am frecat un pic de ia si a percutat.Am bagat-o in camera si dupa ce i-am bagat un pic mana in chiloti am trecut la treaba,ei de acum incepe problema,m-am gandit eu so pun intr-o pozitie buna so pot razbi cu p**a si adica capra ,avea huiduma unp***acat 3 femei ca a mea dar atunci o vedeam OK,m-am dat la curu ui si dai si atinge=o dar la un moment dat mi s-a parut ca ceva nu e in regla si am scos p**a si am gabat degetul ca sa dau de ce credeti? de un OB imbibat,huiduma era la stos ,am tras absorbnatul afara si dupa aceea a urmat p***aul