Maturbarea

Sex si probleme sexuale

Postata de STEFYGALATAN cu 10 ani in urma.

Buna.Ma numesc Stefania si am 15 ani am inceput sa ma masturbez de vreo 3 saptamani dar am observat ceva ciudat.Dupa ce ma masturbez inceoe sa curga putin sange.Asta e ok?
Multumesc!

Raspunsuri (5)

FreeStyle11

acum 10 ani

Depinde cum o faci?Daca esti virgina si iti introduci ceva in vagin e posibil sa rupi himenul sau doar sa il ranesti si de asta poate sa curga.Incearca alte metode mai usoare fara sa te fortezi.Dar mai bine ti-ai cauta un prieten ca e mai sanatos asa, bineinteles cu protectie.Mult noroc!

pasca29

acum 10 ani

Eu ma masturbez foarte des dar nu folosind metoda manuala ci cu ajutorul unor masturbatoare Spankadoo. problema e ca ma simt atat de bine cu ele incat refuz efectiv orice comunicare cu vreo femeie. Am o problema?Mentionez ca am 28 de ani si inca nu am avut contact sexual cu vreo femeie!
Multumesc!

catalin1212

acum 10 ani

Interesant ce spui tu acolo, desi mi-e greu sa cred ca te poti simti mai bine satisfacut prin alte metode decat cea naturala. E posibil, sincer eu n-am incercat metoda aia!

marcelB

acum 10 ani

Am gasit si eu masturbatoarele alea pe spankadoo.ro Intr-adevar sunt destul de interesante si de variate. Iti alegi de aici ce vrei tu pentru a-ti condimenta viata sexuala!

Martin

acum 10 ani

Era fain daca se puteau fixa in perete, asa mi se par putin incomode:)